Dnes naše 2 starší děti odjely na 8 dní na tábor s Royal Rangers. Dan bude poprvé takto dlouho "bez maminky" (kromě pobytů u prarodičů, ty nepočítám). Odjižděl s velkým nadšením. Maminka se tvářila také statečně, ale uvnitř má malou dušičku. Začínají puťákem, dnes budou spát jednu noc "pod širákem". Maminka asi neusne. 😧
Jinak za léto děti absolvovaly English camp (koukněte na aktuální video)...

A u babi a dědy ve Vlastějově je prázdninové útočiště vždycky nejlepší. Míša je tam právě na "pracovním táboře". Zcela dobrovolně! Její heslo prý je: Nejdřív práce, potom zábava! 😂

Co čteme?
Přes prázdniny nejsou vždy všechny děti spolu, takže to je příležitost číst třeba i Foglarovky jako Dobrodružství v zemi nikoho. Nejvíc to baví Danečka, když je příležitost dopřeju mu i sobě i soukromé čtení.
Když jsme spolu, čteme klasickou "legrácku" Malý Milukáš od Goscinnyho. Ale často jsme taky dlouho venku nebo na výletě a pak už děti jen zaženeme do postele.
Pro společná zastavení nad Biblí moc doporučuji tuto pomůcku. Naše společné diskuze jsou fakt prima.

