
Pro hudební děti a/nebo rodiče opravdu pěkná knížka. Dostali jsme
k Vánocům a konečně přečetli. Poučné, hudebně naučné a i chvílemi vtipné nebo dojemné.

Teď čteme moji zamilovanou klasiku Luisa a Lotka
od Ericha Kästnera. Vzpomínám si, jak jsem ji
s nadšením četla v jakési asi prepubertě. :-) I přes lehce složitější a pro děti archaický jazyk se moc líbí.
Navíc je na seznamu webu Čtení pomáhá, takže se těšíme, jak po vykonání testu přispějeme někomu, kdo to potřebuje.
Klárka (9 let) čte sérii Anička a .... od Ivany Peroutkové (i super namluvené na audioteka.cz od Marthy Issové, poslouchají všichni).
Dan (8 let) čte Kapříka Metlíka. (www.janopatril.cz)
Míša (5 let) "čte" Doktorku Plyšákovou, Ledové království a jiné Disney "krásy".