O tomto blogu

Bůh mi dal tu čest, že mohu být maminkou třem báječným dětem, které jsou mi každodenní radostí a také výzvou. Chtěla bych psát o tom, co a jak naše děti učíme, ale hlavně o tom, co ony učí nás a jakou legraci s nimi zažíváme.
A také o střídmém životě, šetrném k přírodě a k nám, lidem. O tom, co s dětmi čteme. A jak v tom všem vidím Boží jednání, prostě Jeho. Více zde.

30. října 2016

Čtení pomáhá

Začátek nového školního roku nás doslova semlel, ale už se pomalu vzpamatováváme. Však je na čase, vždyť už se blíží Vánoce J.

S radostí hlásím, že ve společném četní jsme nepolevili. Objevili jsme prima projekt www.ctenipomaha.cz
Tam vybíráme knížky, po přečetní zmákneme krátký testík a hned máme kredit 50 Kč, který můžeme přidělit námi vybrané charitě nebo nějakému bohulibému projektu. Náš oblíbenec pan Zdeněk Svěrák také figuruje ve výběru pro 1.-5.třídu: Tatínku, ta se ti povedla.














Milujeme pana Svěráka pro jeho laskavý a moudrý humor a vytříbený jazyk. Radovanovy radovánky čtené samotným mistrem jsou opravdovou lahůdkou a chechtám se při nich i já.


Mějte se hezky a čtěte a pomáhejte!

PŘÍŠTĚ: Čteme "oldies" a klasiku. Křesťanské knížky a povzbuzení pro děti.