Určitě bych nechtěla, aby tento blog byl o
vaření a receptech, ale dnes udělám malou vyjímku: musím se prostě podělit o
radost. Od té doby, co jsem přičichla k zdravějšímu životnímu stylu, přestala
jsem mít chuť na klasický bílý houskový knedlík. Ale přeci jen si ráda
knedlíky občas dám a rodina je má také ráda. Tak jsem dnes vyrobila domácí celozrnné
hrnkové knedlíky. Povedly se báječně, kromě Míšy chutnaly všem. Navíc jsou
hodně syté, takže jich stačí jen 1-2. Příprava sice malinko náročnější, ale podruhé
už to bude mnohem rychlejší. Sdílím odkaz na recept (místo sojového mléka jsem
použila obyč kravské a hrnky vymazala sádlem, hrubá špaldová mouka je k sehnání v prodejnách zdravé výživy). Tak dobrou chuť!