Milí přátelé!
Začínám psát svůj první příspěvek na blog. Plní se můj sen, i když zatím nevím, co z toho bude, jestli vůbec něco. Začíná se moje terapie psaním.
Bůh mi dal tu čest, že mohu být maminkou třem báječným dětem, které jsou mi každodenní radostí a také výzvou. Chtěla bych psát o tom, co a jak naše děti učíme, ale hlavně o tom, co ony učí nás a jakou legraci s nimi zažíváme.
A také o střídmém životě, šetrném k přírodě a k nám, lidem. O tom, co s dětmi čteme.
A jak v tom všem vidím Boží jednání, prostě Jeho.
Chtěla bych se vyhnout, pokud možno, sociálním sítím a svůj blog psát pouze pro rodinu a přátele. Moje texty prosím nikde nesdílejte, nepřeposílejte, ani jinak nešiřte. Pokud byste tak chtěli z nějakého důvodu učinit, pak mi prosím o tom napište. Pokud budete chtít něco podotknout nebo se zeptat, také mi prosím napište Email nebo zavolejte. I když opravdu nemám ambice, že by moje “žvanění” někoho nějak zvlášť zaujalo. :-) Bude to hlavně terapie pro mne.