Včera cestou do knihovny se Klárka ptala,
jestli by děti jako oni (ona a Daneček) dokázaly našetřit na mobil. A tak jsme
si začali povídat o mobilech. U Klárky ve škole (v první třídě!) prý není
nikdo, kdo by neměl mobil. Nechce se mi tomu věřit. Ptám se Klárky, jestli by
ho také chtěla. Říkala, že ne, protože jí zatím baví být jiná než všichni
ostatní! Bravo, Klári! Nebát se odlišovat a nejít s davem. (Kamarádek i
kamarádů má Klárka dost :-))
A pak Klárka zajásala při pomyšlení, že si
v knihovně vybere nějaké nové knížky. Ach, sladký věk bez technologií, mobilů a
sociálních sítí! Uvidíme, jak dlouho to vydrží. :-)