O tomto blogu

Bůh mi dal tu čest, že mohu být maminkou třem báječným dětem, které jsou mi každodenní radostí a také výzvou. Chtěla bych psát o tom, co a jak naše děti učíme, ale hlavně o tom, co ony učí nás a jakou legraci s nimi zažíváme.
A také o střídmém životě, šetrném k přírodě a k nám, lidem. O tom, co s dětmi čteme. A jak v tom všem vidím Boží jednání, prostě Jeho. Více zde.

11. března 2016

Mobil

Včera cestou do knihovny se Klárka ptala, jestli by děti jako oni (ona a Daneček) dokázaly našetřit na mobil. A tak jsme si začali povídat o mobilech. U Klárky ve škole (v první třídě!) prý není nikdo, kdo by neměl mobil. Nechce se mi tomu věřit. Ptám se Klárky, jestli by ho také chtěla. Říkala, že ne, protože jí zatím baví být jiná než všichni ostatní! Bravo, Klári! Nebát se odlišovat a nejít s davem. (Kamarádek i kamarádů má Klárka dost :-))

A pak Klárka zajásala při pomyšlení, že si v knihovně vybere nějaké nové knížky. Ach, sladký věk bez technologií, mobilů a sociálních sítí! Uvidíme, jak dlouho to vydrží. :-)