Ahoj všichni!
Jsem v pořádku doma, plná zážitků a příběhů, ale nestíhám vám napsat víc, protože za chvíli odjíždím na mládežnický kemp Relax, takže víc se dozvíte příští týden až se vrátím. Moc vám děkuji za podporu a modlitby. Bez vás by to bylo o mnoho těžší.