O tomto blogu

Bůh mi dal tu čest, že mohu být maminkou třem báječným dětem, které jsou mi každodenní radostí a také výzvou. Chtěla bych psát o tom, co a jak naše děti učíme, ale hlavně o tom, co ony učí nás a jakou legraci s nimi zažíváme.
A také o střídmém životě, šetrném k přírodě a k nám, lidem. O tom, co s dětmi čteme. A jak v tom všem vidím Boží jednání, prostě Jeho. Více zde.

19. července 2005

English Camp Revolutionary 2005

English camp naší mládeže je za námi. Myslím, že byl skvělý. Já vím, říkám to po každém. Byli jsme v Zásece u Velkého Meziříčí. Prostředí moc hezké. Jídlo už horší. Skvělý tým. Dobře připravený. Velké modlitební nasazení a připravenost. Zkušení vedoucí ve skupinkách. Upřímné rozhovory s nevěřícími. Noví lidé. Vypadá to, že by někteří mohli zůstat v kontaktu a začít chodit na další akce. Bůh jedná s lidmi a absolutní většina lidí z naší mládeže, kteří přišli přes EC, se pro Ježíše rozhodli až později. Velké očekávání mám od mládežnického kempu na konci léta Relaxu, kam se chystají i někteří naši přátelé z EC. pro mě to byl zvláštní kemp, protože už předtím jsem se rozhodla, že je to můj poslední. Zvláštní pocit. V nejlepším přestat. A tak jsem si alespoň naplno užila kempové písničky, hymny, kempové hry, sporty, déšť na výletě, noční hovory, písničky před jídlem a nádhernou kempovou atmosféru poslední noci.