Milí přátelé!
Zrušila jsem službu krátkých vzkazů Chatterbox na pravém okraji, takže pokud budete chtít něco napsat, prosím využijte možnosti Comment u každého příspěvku. Budu moc ráda, když napíšete i jen jednu větu. Prosím vás ale o to, abyste své komentáře rozpoznatelně podepisovali, jinak budu muset komentování omezit pouze na registrované uživatele a to myslím, že je zbytečné. Díky za pochopení a váš zájem.